1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином artbiz.ua надалі “Продавець”, і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі “Покупець”.

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі квітів і подарунків, надалі “Товар”, Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом “усної угоди” і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззаперечним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не потребує іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

“Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованому Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

“Продавець” – організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, що здійснює продаж товару.

“Товар” – продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті artbiz.ua.

“Покупець” – фізична та/або юридична особа, що здійснює замовлення на сайті artbiz.ua.

“Отримувач” – фізична та/або юридична особа визначена (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

“Акцепт” – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

“Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті artbiz.ua, а покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт artbiz.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення квітів і подарунків входить доставка до одержувача, якщо вартість замовлення перевищує 1400 грн., і не оплачується окремо.

3.1.3. Вартість усіх видів доставки позначена в розділі “Доставка” на сайті Продавця.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб на замовлення Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлене і оплачене Покупцем, створення букета або композиції відбувається за кілька годин до доставки.

3.1.6. Якщо замовлення було оформлено після 18:00 з приміткою “доставка день у день”, можливість такої доставки узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину, і оплачується згідно тарифів доставки позначених на сайті Продавця.

3.1.7. При оформленні замовлення, покупець повинен максимально точно вказати дані одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті artbiz.ua є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати “Готівкою при отриманні”.

3.2.6. Покупцю повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу. Якщо Вам необхідно привітати кількох осіб за різними адресами, або в різний час за однією адресою – необхідно оформити відповідну кількість замовлень.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем за телефоном, який вказаний Покупцем у замовленні.

3.3.3. Швидке виконання замовлення та “доставка день у день”, виконується протягом 2-х годин після оплати замовлення, за погодженням з одержувачем.

3.3.4. Оплата замовлення і “доставка день у день” за безготівковим розрахунком повинна бути проведена мінімум за годину до обраного інтервалу часу доставки.

3.3.5. Внести зміни до замовлення, Покупець може не пізніше, ніж за 3 години до часу доставки замовлення. Якщо замовлення вже сформовано, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і сплатити нове замовлення при цьому попередній забрати в пункті самовивезення або ж за бажанням Покупця, може бути переадресований іншому одержувачу.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті artbiz.ua в розділі Доставка.

3.5. Конфіденційне замовлення.

3.5.1. Конфіденційне замовлення, виконується без попереднього узгодження з одержувачем. При формуванні замовлення Покупець обирає опцію “не зідзвонюватися з одержувачем” тоді він гарантує, що одержувач буде перебувати за вказаною адресою і часом доставки.

3.5.2. Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію в інтернет-магазин.

3.5.3. Проблеми та їх вирішення, які можуть виникнути під час доставки без попереднього дзвінка одержувачу позначені на сайті Продавця в розділі “Проблемні ситуації”.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування одержувача – в межах міста Києва та Харкова від 3х годин. За межами міст, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару та його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори тощо).

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення з вимогами Покупця або товар у неналежному вигляді) подальші дії дивіться у розділі “Рекламації” на сайті artbiz.ua.

4.3. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Отримувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту її укладення до моменту вручення замовлення одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутні певні елементи для оформлення замовлення з будь-яких причин (сезонність, відсутність потрібного сорту або кольору квітки) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3. Заміна не квіткової продукції, може бути проведена без попереднього узгодження з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.

5.4. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті artbiz.ua носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про певні властивості і характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину за телефоном, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

6.1. Згідно з правилами компанії квіти та інші товари поверненню та обміну не підлягають.

6.2. Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур’єру причину повернення.

6.3. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті або на адресу електронної пошти: info@artbiz.ua, вказавши причину і надавши відповідні опис і підтверджуючі фото.

6.4. Правила подачі рекламації позначені на сайті Продавця в розділі “Рекламації”.

6.5. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар у такому ж вигляді, в якому йому був доставлений.

6.6. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості подарунка, в тому випадку, якщо у одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та ін.) про які Продавець не був проінформований.

6.7. У разі відмови від подарунка одержувачем при попередньому дзвінку, покупець може отримати сплачені кошти за дане замовлення, якщо воно ще не було створено флористами.

6.8. В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

6.9. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлено у зазначений день Покупцем або Одержувачем, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА

7.1. Продавець є єдиним власником Торгової марки ArtBiz, згідно Свідоцтва України № 261754 від 10 липня 2019 року.

7.2. Пунктом 2, 4 статті 16 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” встановлено, що свідоцтво надає його власнику право використовувати знак та інші права, визначені цим Законом.

7.3. Згідно зі ст. 20 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 цього Закону, у тому числі вчинення без згоди власника свідоцтва дій, які потребують його згоди, та готування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України

7.4. Порушенням прав власника свідоцтва вважається також використання без його згоди в доменних іменах, знаків і позначень, зазначених у п.5 ст.16 цього Закону.

7.5. Для законного використання ТМ – нанесення його на будь-який товар, для якого зареєстрований знак, далі за текстом іменується “Товар”, упаковку, в якій міститься такий Товар, вивіску, етикетку, нашивку, бирку або інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару з нанесеним зазначеним знаком для продажу, пропозицію його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення), застосування його в діловій документації або в рекламі, і в мережі Інтернет, у тому числі в доменних іменах, потрібно отримати окремий дозвіл.

7.6. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності виявили бажання використовувати ТМ у своїй діяльності, за дозволом на її використання, вони можуть звернутися з листом на електронну адресу info@artbiz.ua.

7.7. Продавець є власником виняткових майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті artbiz.ua для ілюстрації товарів і послуг.

7.8. Через презумпцію оригінальності об’єктів авторського права, всі фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій і формальностей з моменту їх створення у всіх країнах світу згідно з “Бернською конвенцією про охорону літературних і художніх творів” 1886 року, і Законом України “Про авторське право і суміжні права” 1993 року.

7.9. Суб’єкт виняткових майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їх використання, якщо таке має місце без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті artbiz.ua дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли у фото буде розміщено зворотне посилання на першоджерело.

7.10. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їх фото-творів на сайті artbiz.ua, всі претензії приймаються за адресою info@artbiz.ua.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.

8.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на власний розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем і Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності одержувача, несе всі ризики пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

10.3. Продавець має право передавати свої права та обов’язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті artbiz.ua.

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.