Інтеграція з Торгсофт

  • Навіщо потрібна автоматична синхронізація інтернет-магазину з програмою обліку?
  • Переваги автоматичної синхронізації
  • Чому варто звернутись до Artbiz за допомогою?
Допоможемо продавати онлайн
Довіртеся професіоналам

Навіщо потрібна автоматична синхронізація інтернет-магазину з програмою обліку?

У сучасному світі, коли Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя, магазини все частіше звертають увагу на можливості, які пропонує Інтернет-торгівля. Відкриття власного Інтернет-магазину дозволяє залучати більше клієнтів, збільшувати продажі та розширювати свій бізнес. Але одночасно з цим виникає проблема управління даними та процесами, пов’язаними з продажем товарів в Інтернеті.

Ми, команда Artbiz, розуміємо цю проблему та пропонуємо рішення – Інтернет-магазин поєднаний з програмою обліку Торгсофт. Це рішення для бізнесу в Інтернеті, що дозволяє з легкістю керувати продажами, контролювати складський облік та вести управління замовленнями.

Переваги автоматичної синхронізації

Наша послуга пропонує створення та інтеграцію Вашого Інтернет-магазину з програмою обліку Торгсофт, що дозволяє автоматично завантажувати товари та фото на сайт, а також передавати замовлення в програму обліку без будь-якого додаткового втручання з боку користувача. Таким чином, Ви отримуєте актуальну інформацію про товари та ціни на сайті, а Ваші покупці отримують можливість зручно замовляти товари на вашому сайті.

Підприємцю більше не потрібно вручну наповнювати базу товарів, вартість та фото на сайті. Система автоматично забирає дані з програми обліку Торгсофт та завантажує їх на сайт, що значно спрощує процес роботи та знижує ймовірність помилок при внесенні даних.

Ще однією перевагою такого рішення є автоматична передача замовлень в Торгсофт, що дозволяє менеджеру обробляти замовлення безпосередньо в програмі обліку, а не на сайті. Це дозволяє ефективно обробляти замовлення та відслідковувати стан їх виконання.Така система забезпечує фіксацію всіх процесів в програмі, що дозволяє отримувати аналітику та звіти про продажі, що допоможе керівництву управляти бізнесом ще ефективніше та приймати рішення на основі точних даних.

Чому варто звернутись до Artbiz за допомогою?

Ми знаємо, що кожен бізнес унікальний, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного Нашого Клієнта, та допомагаємо налаштувати систему під конкретні потреби та бажання.

Замовляючи послугу від компанії Artbiz (Торгсофт Київ), Ви отримуєте не тільки просту та ефективну систему управління продажами в Інтернеті, але й підтримку та консультування на протязі всього процесу роботи та після запуску, що дозволяє Нашим Клієнтам зосередитися на розвитку свого Бізнесу, не турбуючись про технічні питання