Програмний РРО

  • Що таке РРО?
  • Кому потрібно використовувати РРО?
  • Чим ПРРО відрізняється від РРО?
  • Як Торгсофт полегшує роботу з ПРРО та РРО?
  • Чому варто звернутись до Artbiz при підключенні ПРРО?
Допоможемо продавати онлайн
Довіртеся професіоналам

Що таке РРО?

Реєстратор розрахункових операцій (Фіскальний реєстратор, РРО) – це спеціальний пристрій, який застосовується для реєстрації операцій з грошовими коштами та видання фіскального чеку. В Україні РРО став обов’язковим для підприємців з 1 січня 2022 року.

Кому потрібно використовувати РРО?

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп зобов’язані з 1 січня 2022 року застосовувати РРО при здійсненні розрахункових операцій незалежно від виду діяльності та обсягу доходу.

Чим ПРРО відрізняється від РРО?

Замість Реєстраторів розрахункових операцій (РРО) Українським Законодавством також дозволяється використовувати Програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО). Головна відмінність між ПРРО та РРО полягає в тому, що ПРРО є програмним забезпеченням, яке використовується на персональному комп’ютері, тоді як РРО – це фізичний пристрій. І ПРРО, і РРО зв’язуються з програмою Торгсофт и працюють автоматично.

ПРРО має свої переваги, зокрема, він менш залежний від фізичних обмежень, наприклад моделей пристроїв та їх вартості, та більш гнучкий у використанні.

Як Торгсофт полегшує роботу з ПРРО та РРО?

Торгсофт – українська програма управлінського обліку, яка має додатковий функціонал для фіскалізації підприємства. Основні переваги програми Торгсофт для фіскалізації:

  • Легкість використання: Програма Торгсофт має зрозумілий та інтуїтивний інтерфейс, що дозволяє швидко ознайомитися з її функціями та ефективно працювати з нею.

  • Підтримка різних типів фіскальних пристроїв: Програма Торгсофт може працювати з різними типами фіскальних пристроїв, включаючи РРО та ПРРО, що дозволяє вибрати підходящий пристрій для Вашого Бізнесу.

  • Відповідність вимогам фіскального законодавства: Програма Торгсофт забезпечує коректне підключення обладнання та передачу фіскальних чеків до Державної Фіскальної Служби.

  • Широкі можливості для аналітики та звітності: Програма Торгсофт має широкі можливості звітності, що дозволяє отримувати різноманітну статистику та аналізувати роботу бізнесу.

  • Підтримка Клієнтів: Команда Artbiz надає професійну підтримку та консультації з питань підключення РРО та ПРРО

Чому варто звернутись до Artbiz при підключенні ПРРО?

При співпраці з нами Ви отримуєте кваліфіковану допомогу в підключенні РРО/ПРРО до програми торгового обліку Торгсофт, та можете розраховувати на підтримку від наших  спеціалістів по всім питанням, пов’їязаними з фіскалізацією.