Навчання персоналу

  • Навіщо потрібне навчання персоналу?
  • Чому варто звернутись за послугою навчання до Artbiz?
Допоможемо продавати онлайн
Довіртеся професіоналам

Навіщо потрібне навчання персоналу?

Навчання персоналу є важливим елементом для ефективної роботи будь-якої компанії. Одним із найважливіших аспектів є навчання персоналу використанню програмного забезпечення, що допомагає управляти бізнесом.

У компанії, яка використовує Торгсофт, важливо, щоб персонал знав як працювати з програмою. Це допоможе підвищити продуктивність, зменшити помилки та забезпечити правильний облік товарів та фінансів.

Чому варто звернутись за послугою навчання до Artbiz?

Однією з послуг, що Artbiz може запропонувати, є навчання персоналу користуванню програмою Торгсофт. Навчання може бути проведено в різних форматах, як онлайн, так і офлайн, залежно від потреб та побажань Клієнта.

  • Під час навчання, персонал може навчитися процесу продажу, оприбуткуванню товарів, здійсненню контролю оплат, роботі з фіскальними та програмними фіскальними реєстраторами, проведенню ревізій, збиранню аналітики та звітності, а також роботі з клієнтською базою магазину, що включає маркетинг, створення акцій та розсилок;
  • Під час додаткового навчання, персонал може запитувати про те, що їх цікавить, щоб максимально ефективно використовувати програму;
  • Крім того, в Торгсофт є багато офіційних матеріалів з навчання у вільному доступі, таких як посібник користувача та відео на ютубі, які можна використовувати для самостійного навчання.

Загалом, послуги з навчання користуванню програмою – одна з переваг співпраці з Artbiz, і Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу наших спеціалістів в цьому питанні.