SEO-просування

  • Що таке SEO-просування?
  • Які проблеми вирішує SEO-просування?
  • Скільки часу це займає?
  • Чим SEO-просування відрізняється від контекстної реклами?
  • Чому варто замовити SEO-просування в компанії Artbiz?
Допоможемо продавати онлайн
Довіртеся професіоналам

Що таке SEO-просування?

SEO-просування (Search Engine Optimization, оптимізація для пошукових систем) – це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення позицій сайту в результатах пошукових систем за ключовими запитами. Це робиться за допомогою оптимізації контенту, технічної сторони сайту, збільшення кількості та якості зв’язків, та інших методів.

Які проблеми вирішує SEO-просування?

SEO-просування вирішує ряд проблем, зокрема:

  • Забезпечення більш високої відвідуваності сайту
  • Підвищення рівня довіри до сайту серед відвідувачів
  • Збільшення продажів або інших цілей сайту, таких як зареєстровані користувачі, підписка на новини, та інші

SEO-просування може допомогти вирішити питання підвищення продажів в інтернет-магазині, оскільки збільшення трафіку на сайт може призвести до збільшення кількості замовлень. Оптимізація сайту для певних ключових запитів також допоможе залучити цільову аудиторію та підвищити ймовірність того, що вони зроблять покупку.

Скільки часу це займає?

Термін SEO-просування залежить від розміру та складності сайту, кількості ключових запитів, які необхідно оптимізувати, та рівня конкуренції на цих запитах. Зазвичай, цей процес займає від декількох місяців.

Чим SEO-просування відрізняється від контекстної реклами?

Порівняно з контекстною рекламою, SEO-просування має кілька відмінностей:

  • Контекстна реклама дозволяє залучити трафік до сайту миттєво, проте вона вимагає постійного фінансового інвестування
  • З іншого боку, SEO-просування може займати більше часу та зусиль, проте його результати можуть бути більш стійкими та тривалими, оскільки позиції сайту в пошукових системах можуть підтримуватись протягом тривалого часу

Отже, обрання між SEO-просуванням та контекстною рекламою залежить від бізнес-цілей, бюджету та конкуренції відповідних ключових запитів. Для максимального ефекту краще використовувати обидва методи одночасно, доповнюючи один одного.

Чому варто замовити SEO-просування в компанії Artbiz?

Якщо Вам потрібно підвищити відвідуваність та продажі Вашого сайту, то SEO-просування – це те, що Вам потрібно. А ще краще, якщо Ви будете працювати зі спеціалістами, які зрозуміють Вашу сферу діяльності та персональні потреби Вашого бізнесу.

Команда Artbiz – це саме ті люди, які зможуть допомогти Вам досягти Вашу мету через комплексний та індивідуальний підхід до SEO-просування.